Blog

Motorex, silná značka, která spojuje inovaci s tradicí. Za každou silnou značkou jsou mimořádné produkty, komplexní servis a oddaní zaměstnanci. Zakladatel společnosti a průkopník Arnold Bucher začal vyrábět REX leather a produkty pečující o podlahu v Bützbergu blízko Langenthalu v roce 1917. Rostoucí motorizace vedla ke změně v obchodních aktivitách a REX se stal MOTOREXEM v roce 1947. Bucher – Motorex Group je nezávislý rodinný podnik. To se skládá z Bucher AG Langenthal, mateřské společnosti, která je zodpovědná za vývoj, výrobu a distribuci MOTOREX značky maziv,péči a čisticích prostředků. Motorex AG Lagenthal, jenž se specializuje na průmyslové maziva a Motorex – Toptech AG, kteří prodávají a montují pracovní vybavení.

Společnost sleduje kvalitu vedoucího postavení ve svých produktech a souvisejících s neochvějnou kontinuitou. V současnosti jsou Motorex produkty celosvětově spojovány se závodními úspěchy, top kvalitou a průmyslovou dokonalostí. Naši specializovaní a dobře vyškolení a motivovaní zaměstnanci jsou v každodenním kontaktu se zákazníky. Oni používají tento kontakt k neustálému

zlepšování veškerých produktů a služeb. Naše portály na celém světě, jako například prodej, účinné a spolehlivé služby zákazníkům a naší laboratoři, jsou ztělesněním profesionality.

Perfektní řešení pro všechny potřeby mazání Nakupování z MOTOREX znamená, že se můžete spolehnout na vyhledání toho správného produktu pro každé mazací potřeby v našem širokém rozsahu. Špičková kvalita je závazek, který u Motorexu platí v každém cenovém segmentu od založení společnosti. Tento princip vede cestu pro kontinuální inovaci ve firmě MOTOREX. Spolehlivý partner pro lidi a životní prostředí. Produkovat chemické a technické výrobky, vyžaduje smysl pro zodpovědnost. MOTOREX je pečlivý v jednání s lidmi a životní prostředí se odráží v našich produktech a službách a v našich mnoha letech úspěch.

 

Motorex - Kvalitní Švýcarská maziva a oleje

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Odběr novinek

Souhlasím se zasíláním novinek