Fotogalerie
 
 
 

Na této stránce najdete fotografie z naší výpravy a ještě nějaké z mých předešlých cest.

Doufám, že se vám budou líbit Martin

 
 
 
 

Je tady poslední galerie z Indie - ta lehce zapomenutá. Jsou to fotografie z okolí Dillí a taky pár z našeho výletu do Himáčál pradéše.

 

 
 
 
 

Závěrečná galerie z Indie pochází z Himáčál Pradéše a z Jamu a Kašmíru, kde jsme navštívili několik částí tohoto státu. Hlavně ten Kašmír a Ladakh - moje zamilované místo v Indii.

 

 
 
 

Svištíme stále na západ a tak se dostáváme do centrální části Indie, tedy severní centrální části. Tady jsou místa známá po celém světě jako je Varanásí nebo Khajuraho. A teď už se jen bavte

 

 
 
 
 

Pokračujeme Indií v našich fotkách a tak tu máte další várku. Tentokrát ze Západního Bengálska a Biharu

 

 
 
 
 

Protože Indie je opravdu různorodá, barevná a pořád se tu něco děje, tak vzniká velké množství fotografií. Proto je bude umísťovat na stránky po kouskách. Tyhle jsou z Manipuru, Nagalandu(Nágska) a Assamu.

 

 
 
 
 

Tato fotogalerie je z našeho krátkého, ale výživného výletu do Barmy. Moc jsem toho nafotit nestihl, tak snad alespoň to něco málo potěší :o)

 

 
 
 
 

Když jsme opustili Laos, museli jsme zase zpátky do Thajska, v té době ještě nebyl otevřený přechod mezi Laosem a Barmou. To už podle posledních zpráv neplatí.

 

 

Fotografie z naší výpravy, tentorkát po Laosu

V téhle galerii budou uveřejňované fotky, které jsou spíše pro pobavení a nejsou příliš kvalitní. Většina vzniká na poslední chvíli, nebo jen náhodou. Je to sběr všeho možného ze silnic, co se podařilo seškrábnout.

 

Kalendář akcí

po út st čt so ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Odběr novinek

Souhlasím se zasíláním novinek